_MG_1843

Studio Pole

dance

My Way to mieszcząca się w samym centrum Kielc szkoła pole dance. Powstała w 2013 roku z miłości i pasji do tańca na rurze z myślą o ludziach, którzy poszukują profesjonalnego miejsca do nauki tego sportu.

Sala główna

modern-apartment-with-furniture.jpg

We Are rams furniture

antique-furniture.jpg

Interior Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

_MG_1773

Nasza

Oferta

Oferujemy zajęcia pole dance, a także zajęcia uzupełniające tj. stretching, pole acrobatics, exotic, choreo oraz pole kids. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy dwie przestronne sale z profesjonalnymi drążkami renomowanych firm Sun Pole oraz X Pole o wysokości aż 4m! Przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra instruktorska sprawią, że każdy uczestnik zajęć będzie czuć się komfortowo. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach od 5 do 8 osób (1 osoba na rurkę).

Naszą misją jest rozpowszechnianie sportowej formy pole dance. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek i płeć do rozpoczęcia własnej przygody z pole dance!

ZAPRASZAMY
NA ZAJĘCIA

skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Sienkiewicza 36/3
25-507 Kielce

Email

kontakt@mywaypds.pl

Telefon

+48 537 098 332

Nawigacja

Zapisz się

Pokazy pole dance

© My Way PDS 2021